سایت اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز انگوت


:::::: تاریخ انتشار: ۹۳/۰۹/۰۲
13921011153424893116304

صلاحیت ۸ هزار و ۳۴۵ متقاضی هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۳ بررسی شده است

خبرگزاری آنا: جلسه ۱۴۶ هیئت عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی به ریاست محمدعلی کی‌نژاد در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد. (بیشتر…)


:::::: تاریخ انتشار: ۹۳/۰۷/۰۶
IMG_0013

دراین دیدار حجت الاسلام والمسلمین امیدوار امام جمعه شهر انگوت ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس ورشادتهاوایثارگریهای دلاور مردان عرصه جنگ وجهاد ، اظهار نمودند اگر در جنگ نظامی وهشت سال دفاع مقدس دشمن به سراغ سنگرها ومراکزمرزی می آمد تا بتواند آنها را منهدم نموده وبه سرزمینهای مانفوذ کند امروز دشمن سعی می کند با ایجاد جنگ نرم به سنگرهای معنوی ، ایمان ومعرفت جوانان کشورحمله کند تا ارکان اساسی نظام وکشور را از بین ببرد ودر ادامه افزودند پشتیبان ولایت فقیه باشید که پشتیبانی از ولایت فقیه ودفاع از ارزشها پیام دفاع مقدس است .


:::::: تاریخ انتشار: ۹۳/۰۶/۳۱
DSC03330

جلسه برنامه ریزی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس بخش انگوت با حضور ریاست دانشگاه آزاد انگوت در محل بخشداری انجام گرفت.

در این جلسه آقای فیروزی بخشدار انگوت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و رشادتهای دلاورمردان عرصه جنگ و جهاد اظهار نمودند اگر امروز ما در امنیت کامل زندگی می نمائیم و جوانان ایران اسلامی به قله های علم و دانش دست یافته و در بین کشور های جهان حرفی برای گفتن دارند در سایه ایثار گری ها و از جان گذشتگی دلاور مردان عرصه جهاد و جنگ و دفاع مقدس بوده و هست پس برای همه مسئولین واجب و ضروری است که با برگزاری مراسمات از جمله دیدار با خانواده های ایثار گران و آزادگان و شهدای معظم بتوانند گوشه ای از وظایف خود را در قبال این عزیزان عمل کرده باشند.


:::::: تاریخ انتشار: ۹۳/۰۶/۳۰
res2

دکتر میرزاده با تاکید براینکه باید از روش های عوام فریبانه در بحث شهریه دانشجویان، پرهیز کنیم، اظهار داشت: افزایش صورت گرفته در شهریه دانشجویان موضوعی کاملا قانونی، حداقلی و لازمه توسعه دانشگاه است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاداسلامی، دکترحمید میرزاده رییس دانشگاه آزاداسلامی، با اشاره به جلسه هیات امنای استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی که در جوار بارگاه ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) و با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس هیات امنای دانشگاه آزاداسلامی برگزار شد، اظهار داشت: از مساعدت آیت الله واعظ طبسی تولیت آستان قدس رضوی و سایر دست اندرکاران این همایش و همچنین از حضور اعضا و معاونان دانشگاه و مدیران سازمان مرکزی در برگزاری با شکوه این مراسم قدردانی می کنم. (بیشتر…)